איך לבחור אחסון אתרים מתאים?

תוכן עניינים

אחסון אתרים VPS

אחסון אתרים VPSאתר אינטרנט היא תשתית נהדרת להשתמש בה ליצירת חשיפה נוספת לכם ולעסק שלכם. תוכלו לקדם את המותג שלכם באמצעות האתר שלכם, לייצר קהל אוהדים ועוקבים אחר המותג ואף להביא לקוחות חדשים ולהגדיל הכנסות בעסק.

הכול נשמע יפה על הנייר אך הוא הרבה לפני העבודה על האתר, העיצוב שלו, התכנים בו ושיווק העסק דרכו – צריך לבחור את האחסון הנכון ביותר עבור האתר שלנו. אחסון אתרים הוא כמו לקנות אדמה לבנות עליה בית. מדובר בשטח אחסון וירטואלי בשרתים מיוחדים המתוחזקים היטב בחדרי קירור מיוחדים המחוברים בטכנולוגיה מתקדמת לתשתיות אינטרנט בארץ ובעולם ומאפשרים את הצגת התוכן שלכם ברשת האינטרנט והנגשתם לגולשים מכל רחבי הגלובוס.

אחסון חינמי או אחסון בתשלום?

נתקלנו כבר בלא מעט בעלי עסקים הנחושים למצוא חיסכון בכל סעיף וסעיף הקשור בעסק וכאשר שמעו שיש דבר כזה אחסון אתרים חינמי הם חשבו שהוא פתרון נהדר עבורם. "אם אפשר לחסוך בכסף ולשים את האתר על שירות אחסון חינמי – מדוע לשלם על אחסון?" הם שאלו.

ובכן שרתי אחסון חינמיים הם איטיים מאוד, הם לרוב יגבילו אתכם מבחינת סוג וכמות התוכן שתוכלו להפיץ באתר, לרוב יהיו בהם פרסומות המשולבות בהם מבלי שתוכלו לעשות כלום בנידון (ואלה לא יהיו פרסומות שלכם ואתם גם לא תרוויחו מהם כסף) ובשל כל הגורמים הללו ואחרים זה משדר המון חוסר מקצועיות מבחינה עסקית בעיני הגולשים שלכם.

במילים אחרות – אחסון בתשלום ופשוט לרכוש אותו בצורה חכמה ונכונה לצרכים שלכם.

אחסון אתרים בארץ או אחסון אתרים בחו"ל?

אין ספק כי יש מגוון אופציות גדול יותר ברחבי העולם מבחינת שרתי האחסון והחבילות המוצעות לכם מאשר יש בישראל אולם גם בישראל יש כמה חברות אחסון נהדרות המתחזקות שרתים חזקים כאן בישראל.

אם אתם רוצים להרוויח את היתרונות השונים של הקידום האורגני מבחינת חוויית השימוש באתר וכן ליהנות מתמיכה בשפה העברית (במיוחד אם אין לכם ידע וניסיון רב בתחום) הרי שחשוב לחבור אל חברת אחסון ישראלית (בואו נפתח גם כחול לבן לא?) אך אם אתם מחפשים רק אחר החיסכון הכלכלי תוכלו לרכוש אחסון גם מחברה בחו"ל זה לא ימנע מכם להקים אתר מקצועי לעסק.

מה כדאי לבדוק לפני שבוחרים חברת אחסון אתרים?

  • תמיכה – במידה ואין לכם מנהל אתרים צמוד שאתם משלמים לו לתחזק את האתר שלכם אתם עשויים להיות חברים טובים של התמיכה של חברת האחסון שלכם. זה יכול להיות כאשר האתר ייפול מהאוויר, כאשר ינסו או יצליחו לפרוץ אל האתר שלכם, כאשר האתר לא יעבוד כראוי מסיבה מסוימת, כאשר תצטרכו לבצע התאמות לחבילה שלכם מניסיון שתצברו לאורך הזמן ועוד. טוב שתהיה לחברת האחסון תמיכה 24/7 עבורכם לפחות דרך צ'אט באתר שלהם. אם חברת האחסון היא ישראלית ואתם גם יכולים לקבל תמיכה בעברית אז מה טוב.
  • סוגי אחסון – ישנם סוגי אחסון שונים וכל חברה מציעה את סוגי האחסון שהיא רוצה לקדם. בדקו האם החברה משווקת את סוג השרת שאתם צריכים.
  • חבילה גמישה – רכשו חבילה רק בהתאם למשאבים שאתם צריכים בהתאם לגודל האתר שלכם ומה שהוא צורך כדי לא לזרוק כסף לפח. על הדרך בדקו עם חברת האחסון האם היא תוכל לשדרג לכם רק חלק מסוים בחבילה שלכם בהתאם לצרכים שלכם מבלי שתצטרכו להתפזר על שדרוגים לכל החבילה.
  • אבטחה – בדקו את רמת האבטחה של חברת האחסון, רכשו דרכה פרוטוקול SSL לאתר שלכם ובדקו האם יש ברשותה תוספי אבטחה הניתנים להוספה לחבילה על מנת לאתר ולהסיר איומים על האתר שלכם באופן שוטף.

סרטון על איך להאיץ את האתר שלכם בכל אחסון אתרים

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
אנחנו כאן בשבילך