אחסון אתר WORDPRESS – היכן לאחסן ומה חשוב לבדוק?

תוכן עניינים

אחסון אתר WORDPRESS

אחסון אתר WORDPRESSוורדפרס היא אחת ממערכות התוכן המובילות להקמת אתרים וככל הנראה גם המובילה שבהן עם עשרות מיליוני אתרים בעולם המבוססים על המערכת הזו. 

בעוד ישנם אינספור יתרונות לשימוש במערכת הרי שהיא גם לרוב צורכת לא מעט מקום ומשום כך צריך לבחור חברת אחסון אתרים עבור WORDPRESS בצורה נכונה ומוקפדת. עם היצע גדול של חברות אחסון גם בארץ וגם בעולם, אנשים שאינם מהתחום עשויים להתבלבל לא מעט בהקשר של בחירת האחסון ולכן אם אין לכם איש מקצוע שמלווה אתכם בנושא כדאי לכם לקרוא מאמר זה.

מה הסיפור של שרתי האחסון הללו?

כדי שיהיה לכם היכן להקים את האתר שלכם ובוודאי כדי שתוכלו לשדר אותו לכל מקום בארץ ובעולם תצטרכו לשכור שטח וירטואלי. שטח זה נקרא גם שטח אחסון. השרתים הם סוג של מחשבים מיוחדים הכוללים שטח אחסון מסוים והם מחוברים בטכנולוגיה מיוחדת לכבלי התקשורת ובכך יכולים לשדר את המידע אל רשת האינטרנט ולמעשה לכל גולש בארץ ובעולם. ישנן לא מעט חברות אחסון גם בישראל וגם בעולם. חלקן מתחזקות שרתים משל עצמן וחלקן סוג של חברה מתווכת המשווקת חבילות אחסון. כך או כך אתם רוצים לוודא שאתם רוכשים חבילה המתאימה לכם ולסוג האתר שאתם רוצים לבנות.

מה משפיע על המחיר של חבילת האחסון שלי?

יש כמה וכמה מדדים המשפיעים על מחיר האחסון. ראשית נפח האחסון בחבילה שלכם. בדרך כלל חבילה סטנדרטית תקצה בין כמה מאות מגה בייט לכמה ג'יגה בייט ובהתאם לכמות האחסון זה יכול להשליך כמובן על מחיר החבילה שלכם. דבר נוסף שאתם רוצים להתייחס אליו הוא נפח התעבורה שלכם. אם האתר שלכם הולך להיות גדול ולהכיל תנועה רבה של גולשים תצטרכו חבילת אחסון עם נפח תעבורה גדול יותר.

דבר נוסף שמשפיע על מחיר האחסון הוא סוג האחסון כמובן. יש כמה סוגי אחסון:

  • אחסון שיתופי – הפופולארי ביותר ולכן הוא גם הזול מכולם. אתם מקבלים חלקת שטח בשרת שיש בו עוד הרבה אתרים. אם יש לכם אתר גדול אתם בהחלט לא רוצים לשים אותו על אחסון שיתופי. אחסון שיתופי הוא טוב למי שרוצה כמה אתרים פשוטים, רזים ללא תוספים רבים המותקנים עליהם. גם אינו מומלץ מבחינת SEO לקשר בין האתרים הנמצאים על אותו אחסון שיתופי.
  • אחסון VPS – שרת וירטואלי שיכול גם הוא לתחזק כמה אתרים אבל לעומת אחסון שיתופי הוא מקצה יותר משאבים לכל אתר ויכול לשלוט בכמות גדולה יותר של אתרים. הוא פחות זול אבל מומלץ בהחלט.
  • אחסון ייעודי – אם אתם רוצים אחסון סטייל VIP זה סוג האחסון שאתם צריכים. הוא יקר יותר אבל כל המשאבים בשרת מוקצים לאתר אחד הנמצא עליו כדי להבטיח מספיק מקום ועבודה טובה של האתר מבחינת מהירות טעינה וקיבולת. אל תקנו אחסון זה בשביל הפרסטיג' אלא רק אם אתם באמת צריכים אחרת חבל על הכסף.

אז איך לבחור אחסון אתר WORDPRESS?

אתם צריכים להתייעץ עם חברת האחסון או חברת בניית אתרים מקצועית שיעזרו לכם לגבי בחירת האחסון המתאים ביותר עבורכם או לקבל החלטה מושכלת יותר ממה שלמדתם עד כה. שכללו את המחיר ביחס עם הנתונים שאתם צריכים כדי לתפעל את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר. ישנן כמה חברות אחסון ישראליות בהחלט מומלץ כך שגם תוכלו לקבל תמיכה בעברית. אם אתם רוצים להתייעץ איתנו צרו קשר באתר או בטלפון נשמח לייעץ לכם בהתאם לסוג האתר שלכם והאפיון שלו.

סרטון על איך להתקין וורדפרס בשרת הלוקאלי שלכם

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב email
Email
אנחנו כאן בשבילך